CEJN Norden AB

CEJN Norden består av en grupp med innesäljare, teknisk support och marknadssupport som arbetar mot hela Norden. Våra utesäljare arbetar främst i Sverige och Norge.

Besöksadress:
Batterivägen 4
541 34 Skövde
         Postadress: 
         Box 245
         541 25 Skövde

 
Orderkontor:
Mail: cnaorder@cejn.com
Ordertelefon: 0500-47 75 10
Orderfax: 0500-48 63 93

Öppettider orderkontor:
Måndag-torsdag  08:00-16:00
Fredag                 08:00-15:30
Lunchstängt        12:00-13:00

Innesälj/Kundsupport

Innesäljare

Stefan Johansson
0500-47 75 46
stefan.johansson@cejn.com

Telesales

Henrik Ottosson
0708-477405
henrik.ottosson@cejn.com

Marknadsstöd

Erik Doverholm
0500-47 75 19
erik.doverholm@cejn.com

Teknisk Support Sverige/Norge

Åke Andersson
0500-47 75 02
ake.andersson@cejn.com

Teknisk Support

Kristian Skoog
0500-49 96 22
kristian.skoog@cejn.com

Innesäljare

Carl Jonsson
0500-49 96 75
carl.jonsson@cejn.com

Säljorganisation Sverige/Norge

Försäljningschef

Tommy Halvorsen
0708-47 75 08
tommy.halvorsen@cejn.com

Säljare Östra Sverige

Henric Karlsson
0708-47 75 09
henric.karlsson@cejn.com

Säljare Västra Sverige

Mikael Wedin
0708-47 75 12
mikael.wedin@cejn.com

Teknisk Support Sverige/Norge

Åke Andersson
0500-47 75 02
ake.andersson@cejn.com